top of page
Zažijvodu

Aktivity

2023 ZV Berounka 034 IMG_0566-2.jpg

Paddleboarding

Work life balance určitě zvládáte mistrně ale co váš balanc na prkně s pádlem v ruce? Zkuste si tenhle u nás ještě mladý sport s vaším týmem. Na paddleboardu to zvládnou i malé děti. Co váš tým? ;-)

rivertubing

Rafting & Packrafting

Hledáte něco víc adrenalinového? Divoká voda je to pravé! Raftujte na dvoumístných samovylévacích kánoích nebo na packraftech v Rakousku nebo na raftech na umělé slalomové dráze v ČR (Brandýs, Veltrusy, České Vrbné).

IMG_7037.jpg

Kanoe

Klasická kanoe nikdy neomrzí. Vydejte se splout nějakou českou klasiku.  Ať už poplujete na Berounce, Vltavě, nebo třeba na Sázavě na vodě si užijete spoustu legrace.

paddleboardy

Rivertubing

Ultimátní zábava na divoké vodě pro každého. Vyzkoušejte sílu divoké vody a uspořádejte závody v Rivetubingu u nás na umělém slalomovém kanále v Brandýse nad Labem. 

rafting

Kajaky

Kajak stejně jako rafting může být adrenalinová zábava ale stejně tak můžete pohodově plout jako na kanoích. V kajaku sedíte sám ale kajakování je týmový sport.

Image by Vince Fleming

Instruktoři

Jste škola, firma nebo outdoorová agentura a potřebujete zajistit profesionálně vaší vodáckou akci? Nabízíme pronájem našich certifikovaných instruktorů. Pro bližší informace nebo kalkulaci ceny nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Napište nám a my se vám ozveme zpět a společně doladíme detaily vaší akce.

Vypadá to, že je to odesláno! Ozveme se :-)

Contact
bottom of page