top of page
Zažijvodu

Školní vodácké kurzy a netradiční teambuilding

Školní vodácký kurz na Berounce

Paddleboarding

Work life balance určitě zvládáte mistrně ale co váš balanc na prkně s pádlem v ruce? Zkuste si tenhle u nás ještě mladý sport s vaším týmem. Na paddleboardu to zvládnou i malé děti. Co váš tým? ;-)

Rivertubing na kanále v Brandýse

Rafting & Packrafting

Hledáte něco víc adrenalinového? Divoká voda je to pravé! Raftujte na dvoumístných samovylévacích kánoích nebo na packraftech v Rakousku nebo na raftech na umělé slalomové dráze v ČR (Brandýs, Veltrusy, České Vrbné). Konkrétní parametry vaší akce dohodneme na míru. 

kajak škola na kanálev Brandse

Kanoe

Klasická kanoe nikdy neomrzí. Vydejte se splout nějakou českou klasiku.  Ať už poplujete na Berounce, Vltavě, nebo třeba na Sázavě na vodě si užijete spoustu legrace, stmelíte svůj tým nebo školní kolektiv. 

paddleboarding

Rivertubing

Ultimátní zábava na divoké vodě pro každého. Vyzkoušejte sílu divoké vody a uspořádejte závody v Rivetubingu u nás na umělém slalomovém kanále v Brandýse nad Labem. Adrenalinový zážitek a zábava zaručena.

rafting

Kajaky

Kajak stejně jako rafting může být adrenalinová zábava ale stejně tak můžete pohodově plout jako na kanoích. Nebo na mořském kajaku po jezerech, klidných řekách nebo mořích.  Kajak je individuálně týmový sport, který má přesahy i do leadershipu a dalších dovedností.

Image by Vince Fleming

Instruktoři

Jste škola, firma nebo outdoorová agentura a potřebujete zajistit profesionálně vaší vodáckou akci, školní vodácký kurz nebo netradiční teambuilding? Nabízíme pronájem našich certifikovaných instruktorů.

Pro bližší informace nebo kalkulaci ceny nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Napište nám a my se vám ozveme zpět a společně doladíme detaily vaší akce.

Vypadá to, že je to odesláno! Ozveme se :-)

Contact
bottom of page