What we do

Kayaking

Kayaking is not just about jumping waterfalls and extreme downhill. You can enjoy ride on kayak in less challenging terrain. The feeling of freedom movement and from wild nature is unforgettable. Would you like to try it?  Contact us or login to our Kayak school.

Rafting
 

Rafting is team sport. You can rafting with friends or colleagues but always it will be fun and adrenalin experience. Rafting is possible in wild nature or in city on slalom course. Contact us and we organize an event for you or your work team in the Czech Republic or abroad.

Teambuildings
 

Do you want to create a water sports program on your teambuilding? We can arrange for you rafting, seakayaking, canoening, paddleboarding program. Do not hesistate and  Contact us.

School courses
 

We are certified instructors according to valid Czech legislation and methodology of the Czech Canoe Association. At the same time, every two years, we refresh international first aid courses according to the methodology of the American EFR. We are constantly educating, deepening our knowledge and skills to ensure proper safety on the water course. Do you organize a school boating course? Contact us.

 

Planned actions

MYKONOS

Odemykání Chrudimky - kajaky

ZRUŠENO
Jarní splutí řeky Chrudimky pod VD Seč. Akce vhodná pro začátečníky. Obříznost ZW - WW I
 

Cena

1 450  Kč

MYKONOS

Salza - Rakousko

29.5. - 31.5. 2020
Štýrské Salze se přezdívá řeka Učitelka. Salza je branou do alpského pádlování. Čeká na Vás btížnost WW II - WW III, tak jen vstoupit.

Cena

3 300 Kč

MYKONOS

Kaňonem Tary - Černá Hora

13.9 - 22.9. 2020
Projeďte na vodě nejhlubší kaňon v Evropě a druhý nejhlubší kaňon na světě. Hlubší už je jen Grand Canyon. Expedici zakončíme na místním Kayakfestu.

Cena

12 890 Kč

MYKONOS

Bulharské perly 3 pohoří

Akce pouze na objednávku pro skupinu 12ti účastníků  Z naší zkušenosti je ideální pro pádlování v Bulharsku duben/květen, kdy odtává z místních hor sníh. Obtížnost WW III - IV.

Cena

10 450 Kč

MYKONOS

Odemykání Doubravy - kajaky

ZRUŠENO
Tradiční dvoudenní odemykání řeky Doubravy na kajaku v krásném prostředí Chittussioho údolí. Obtížnost WW I - WW II

Cena za 2 dny

1 800 Kč

MYKONOS

Ledovcový Isel a Möll - Rakousko

18.6. - 21.6. 2020
Pádlování pod dohledem majestáních Vysokých Taur. Isel poslední divoká ledovcová řeka Alp nespoutaná přehradami a Möll pramenící pod Grossglocknerem.

Cena

4 500 Kč

MYKONOS

Podzimní Salza - Rakousko

9.10. - 11.10. 2020
Štýrské Salze se přezdívá řeka Učitelka. Salza je branou do alpského pádlování. Čeká na Vás btížnost WW II - WW III, tak jen vstoupit.

Cena

3 300 Kč

MYKONOS

Mořské kajaky v ČR i zahraničí

Termíny na 2020 zatím nejsou vypsány.
Kurz mořských kajaků nabízíme pro skupiny nebo firmy individuálně. Je možné uspořádat např. na Orlíku, Slapech, Lipně nebo na rakouských jezerech Mondsee, Attersee a Wolfgangsee. Pro bližší info nás

Cena

 - Kč

MYKONOS

Loisach  a Rissbach na kajaku

15.5. - 17.5. 2020
Pádlování v kaňonu Loisachu ve stínu Zugspitze nejvyšší hory Německa a zdivočelý Rissbach v rakouském národním parku Karwendel. Obtížnost WW III (IV)
 

Cena

3 750 Kč

MYKONOS

ČPV Úhlava

5.9. 2020
Splutí Úhlavy od Nýrské přehrady se spoustou jezů v rámci závodů ČPV. Obtížnost WW I+
 

Cena

1 450 Kč

MYKONOS

Řecko na kajaku

Termín na 2020 - připravujeme
 

Cena

- Kč

 
 

Our Team

"Water is our lifestyle. Our goal is your experience and satisfaction from your stay in nature
 
 

Contact us

Informations:
 Jakub Šindelář 
IČ: 01160770
Plaská 1347/57
Plzeň, 32300
 
Bank account: 2301336498/2010
II

© 2020 Zazijvodu.cz